Четвер, 30 березня 2017 19:53

"Дніпро" розгромив ФК "Амстельвеен" на зборі в Нідерландах

КИЇВ. 12 липня. УНН. Першим суперником “Дніпра” на зборі в Голландії став “Амстельвеен” з однойменного передмістя Амстердама, передає УНН з посиланням на сайт “Дніпра”.

Рахунок був відкритий вже на 4-й хвилині, коли українські футболісти змусили суперників помилитися поблизу своїх воріт, і Юрій Вакулко зіграв на добиванні після того, як його ж удар відбив воротар. Дуже скоро голландці могли відігратися, але після удару з пенальті м’яч потрапив в поперечину.

11-метровий був призначений після того, як Володимир Польовий віддав назад слабкий пас, і Денис Шеліхов, намагаючись встигнути до м’яча, зачепив суперника.

“Дніпро” подвоїв рахунок на 35-й хвилині. Сергій Кравченко вертикаллю в вільну зону кинув в прорив Дениса Баланюка, і той, пішовши на швидкості від захисника, пробив повз голкіпера.

Після перерви гра була багатшою на гострі моменти, однак взяття воріт відбулося лише одного разу. Гол на рахунку Близниченка — 3:0.

“Дніпро”: Шеліхов — Лучкевич, Сваток, Чеберячко, Польовий — Кравченко, Когут — Кочергін, Вакулко, Луньов — Баланюк

2 тайм: Кучер — Нагієв, Ларін, Лопиренок, Палюх — Чеберко, Політило — Назарин, Назаренко, Близниченко — Кірєєв.

Нагадаємо, що наступний контрольний матч дніпряни проведуть 13 липня проти бельгійського “Стандарда”.