Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
вівторок, 17 жовтня 2017 р.22:32
Новини: Політика

Й.Хан: Україна не має "спокушатися" на обмеження транзиту товарів у відповідь Росії

Й.Хан: Україна не має

КИЇВ. 12 липня. УНН. Комісар Європейського союзу з питань розширення та європейської політики сусідства Йоханесс Хан заявив,що Україна не має накладати транзитні обмеження у відповідь на російські, бо це ніяк не сприятиме економіці. Про це він заявив під час Сьомого засідання неформального міністерського діалогу Східного партнерства, передає кореспондент УНН.

"Були політично вмотивованими заборони щодо транзиту товарів. Необхідно відкидати ці міри, бо вони не в інтересах громадян. Це не продуктивно. Я закликаю Російську Федерацію передумати та прийняти інше рішення. Зі сторони України є спокусою запровадити обмеження у відповідь, але з нашої сторони ми зробимо все, щоб уникнути цього",- зазначив Й.Хан.

Нагадаємо, 3 липня 2016 було оприлюднено указ президента Російської Федерації від 1 липня 2016 року, відповідно до якого запроваджуються додаткові обмеження щодо транзиту через територію РФ товарів з України.

Кабінет міністрів України підготував пакет документів для запровадження дзеркальних заходів у відповідь на запровадження додаткових транзитних обмежень з боку РФ на українські товари.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...