субота, 21 жовтня 2017 р.09:05

Українці вибороли дві медалі на чемпіонаті Європи з аквабайку

КИЇВ. 19 липня. УНН. У місті Ниса (Польща) Міжнародна асоціація водно-моторного спорту (IJSBA) традиційно провела чемпіонат Європи з аквабайку, повідомляє УНН з посиланням на Спортивний комітет України.

Незважаючи на те, що це континентальна першість, до участі в цьому турнірі з’їхалися гонщики з усього світу, а на рахунку збірної України – два високих результати.

У дорослих проявив себе з найкращої сторони киянин Андрій Єгельницький. Один з лідерів збірної посів другий рядок у змаганнях з фрістайлу. Спортсмен здобув "срібло" в категорії "найкращий трюк".

Окрім того додамо, що у класі Junior Stock (13-15 років) відзначився Даниїл Білий з Києва. В гонці на швидкість він був другий серед 11 кращих юніорів-пілотів планети. Відтепер Д.Білий – срібний призер Чемпіонату Європи 2016.

Як повідомляв УНН, українці вибороли два "золота" на чемпіонаті світу зі стрільби по рухомій мішені.