пʼятниця, 21 липня 2017 р.11:07

Гол Є.Коноплянки допоміг "Севільї" виграти Євроамериканський Суперкубок

Гол Є.Коноплянки допоміг

КИЇВ. 20 липня. УНН. Півзахисник збірної України Євген Коноплянка завдяки двом результативним діям приніс перемогу іспанській "Севільї" в товариському турнірі - Євроамериканський Суперкубок, передає УНН з посиланням на сайт ФК.

Гравець збірної України взяв участь в обох голах андалузців у грі проти колумбійського "Санта-Фе" (2:1). Спочатку на 19-й хвилині Є.Коноплянка забив ударом з межі штрафного майданчику у дальній нижній кут, а через дві хвилини віддав результативний пас на французькому бомбардиру Кевіна Гамейро.

Всього Є.Коноплянка відіграв 45 хвилин, після перерви поступившись місцем на полі Даніелу Каррісу.

Нагадаємо, що Євроамериканський Суперкубок - неофіційний товариський трофей, другий рік поспіль розігруються між володарями других за значимістю клубних турнірів Європи та Америки (Ліги Європи і Копа Судамерикана). У першому розіграші рік тому "Севілья" поступилася "Рівер Плейт" (0:1).

Як повідомляв УНН, в попередньому товариському матчі "Севільї" проти "Рівер Плейт" (3:1), який став першим для нового головного тренера команди Хорхе Сампаолі, український легіонер також відзначився забитим голом.