Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 20 травня 2018 23:15
26076

ПРООН оголосила конкурс бізнес-грантів для переселенців із Донбасу

ПРООН оголосила конкурс бізнес-грантів для переселенців із Донбасу

КИЇВ. 20 липня. УНН. Програма розвитку ООН сьогодні оголосила конкурс серед внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевого населення Донбасу на здобуття грантів для започаткування, відновлення або розвитку підприємницької діяльності, передає УНН із посиланням на прес-службу ООН.

Як повідомили в ООН, мета конкурсу – поліпшити життя ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей шляхом підтримки підприємницької діяльності та малого бізнесу.

У конкурсі можуть взяти участь ВПО, які проживають у Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Одеській, Полтавській, Харківській, Луганській, Донецькій областях, місті Київ та місцеве населення Донецької та Луганської областей.

Грантова підтримка надається на започаткування та/чи відновлення, розширення підприємницької діяльності та малого бізнесу. Подані на конкурс бізнес-плани мають демонструвати високий потенціал та довгострокові перспективи отримання прибутку та мати реалістичні ринкові показники, передбачати створення умов для самозайнятості та/або створення додаткових робочих місць, включаючи й для членів сімей.

Максимальний розмір гранту на реалізацію одного бізнес-проекту становить: до 200 000 грн зможуть отримати особи, які в рамках запропонованого бізнес-плану планують створити не менше 4-х робочих місць; до 150 000 грн зможуть отримати ті, хто створюватиме не менше 3-х робочих місць; до 100 000 грн зможуть отримати ті, хто створюватиме не менше 2-х робочих місць; до 50 000 грн буде виділено для підприємців, що створюватимуть щонайменше 1 робоче місце (власне сам підприємець).

Разом з тим, у прес-службі уточнили, що підприємці, які отримають грант, мають зробити власний внесок у реалізацію проекту в розмірі не менше 25% вартості проекту.

"Малий бізнес та підприємництво – це рушій прогресу та розвитку суспільства в Україні. Поки українські державні установи не можуть знову забезпечувати ВПО і жителів Донбасу доступом до кредитних ліній для розвитку бізнесу, ми дуже раді допомагати достойним жінкам і чоловікам створювати нові робочі місця та розвивати місцеву економіку, незважаючи на несприятливі для цього умови,” – сказав директор представництва ПРООН в Україні Янтомас Хімстра.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...