пʼятниця, 21 липня 2017 р.15:18

Збірна України U-20 розгромила Бельгію та вийшла в чвертьфінал ЧЄ

КИЇВ. 20 липня. УНН. У 1/8 фіналу молодіжного чемпіонату Європи з баскетболу у Дивізіоні А збірна України з розгромним рахунком 95:73 обіграла Бельгію, повідомляє кореспондент УНН.

У стартовій чверті більшість атак команд завершувалися набраними очками із трисекундної зони, але три точних дальніх кидки та баззер-бітер дозволили бельгійцям лідирувати 24:27. Однак наступні 10 хвилин баталії українці почали солідним ривком 11:1. До великої перерви бельгійці не відпускали наших у рахунку — 48:44.

Долю зустрічі вирішила третя чверть в якій наші співвітчизники відзначилися другим ривком 21:2. Фінальний свисток зафіксував перемогу українців 95:73.

Відзначимо, що двоє українських баскетболістів не змогли дограти матч через отримані пошкодження від супротивників.

Нагадаємо, що “жовто-блакитні” виграли груповий етап змагань (2 перемоги при 1 поразці), вирвавши перемогу в останньому матчі квартету в овертаймі у Латвії (72:70). Команда Максима Міхельсона відіграли 23 очки відставання протягом другої половині гри.

Як повідомляв УНН, збірна України розгромила чинних чемпіонів Європи молодіжну команду Сербії.