вівторок, 17 жовтня 2017 р.17:38

“Дніпро” розгромив у спарингу нідерландський ФК “Кут Азур” з рахунком 12:0

КИЇВ. 20 липня. УНН. Заключним суперником “Дніпра” по контрольних матчах на зборі в Нідерландах стала місцева команда “Кут Азур”, яка зазнала поразки 0:12, передає УНН з посиланням на прес-службу команди з Дніпра.

Стартові 45 хвилин завершилися трьома голами українського колективу — забивали Вакулко та дубль у Політило. У другому ж таймі у ворота голландців відправилося відразу дев’ять голів. Два хет-трики оформили Кочергін та Кірєєв, також забивали Зозуля, Чеберко і Васильєв.

Нагадаємо, що два роки тому “дніпряни” вже зустрічалися з “Кут Азур” і здобули перемогу з рахунком 8:0.

Окрім того додамо, що завтра вранці “Дніпро” проведе відновне тренування, а в другій половині дня колектив відправиться додому.