неділя, 23 липня 2017 р.09:16

"Шахтар" у матчі-відкритті чемпіонату України розгромив ФК "Зірка"

КИЇВ. 22 липня. УНН. На "Арені Львів" відбувся стартовий матч першого туру української Прем'єр-ліги в якому донецький "Шахтар" приймав чемпіона Першої ліги кіровоградську "Зірку", повідомляє УНН.

Донеччани вже у першому таймі створили собі комфортний заділ. Автором першого м’яча в сезоні став бразилець Бернард, котрий відкрив рахунок на 3 хвилині, відправивши м’яч у дальній нижній кут воріт. На 32 хвилині Тайсон після грубої помилки Кучеренко подвоїв рахунок.

Гості відквитали один гол – на добиванні після штрафного удару результативно зіграв нападник Артем Сітало. Однак, під завісу тайму Едуардо забив третій гол у ворота "Зірки".

У другій 45-хвилинці гравець гостей Ковальов відзначився автоголом і встановив фінальний результат 1:4.

Нагадаємо, що до цього команди зустрічалися в очних зустрічах 12 разів – у 10 зустрічах перемагав "Шахтар", лише раз – "Зірка", ще один поєдинок завершився внічию, різниця забитих і пропущених м'ячів 25:9.