Середа, 18 січня 2017 17:03

Наставник "Шахтаря" підкреслив, що необхідно було реалізувати більше моментів

Паулу Фонсека

КИЇВ. 27 липня. УНН. У першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів “гірники” обіграли швейцарський “Янг Бойз” — 2:0. Наставник українського гранда Пауло Фонсека похвалив команду, але підкреслив, що необхідно було реалізувати більше моментів, передає УНН з посиланням на DT.UA.

“Відмінна перемога, ми показали хороший футбол. Не давали можливості супернику виходити в атаку, домінували весь матч, крім перших 10 хвилин. Шкода, що не забили більше, тому що створили багато моментів. Незважаючи на це, я задоволений”, — сказав П.Фонсека.

Він додав, що “завжди добре не пропускати. В принципі, це дає нам перевагу перед другим матчем. Але поєдинок буде на виїзді на синтетичному полі, до чого ми не звикли. У нас є перевага, але ще нічого не вирішено”.

Як повідомляв УНН, у першому матчі “Шахтаря” в третьому раунді кваліфікації Ліги Чемпіонів сезону 2015-16, команда П.Фонсеки на “Арені Львів” перемогла віце-чемпіона Швейцарії “Янг Бойз” — 2:0.

Гості почали жваво, але пропустили гол, котрий бригада арбітрів не зафіксувала через положення поза грою гравця донецької команди.

Попри це “гірники” відзначилися і за правилами — Бернард в середині тайму реалізував вихід віч-на-віч із воротарем “Янг Бойз”.

До перерви господарі комбінували та створювали небезпеку біля воріт швейцарців, але Тайсон та Срна не реалізували нагоди.

На 55 хвилині через фол Вілотіча віце-чемпіон Швейцарії залишився у меншості. Згодом Марлос обіграв трьох опонентів у штрафному майданчику і пробив у стійку воріт.

На 63 хвилині комбінація за участі Тайсона, Степаненка і Селезньова ознаменувалася другим взяттям воріт (забив Селезньов).

Нагадаємо, що матч-відповідь відбудеться у Швейцарії 3-го серпня.