Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 18 січня 2018 10:29

МОН рекомендує абітурієнтам не погоджуватися на зарахування до ВНЗ за контрактом раніше 1 серпня

МОН рекомендує абітурієнтам не погоджуватися на зарахування до ВНЗ за контрактом раніше 1 серпня

КИЇВ. 28 липня. УНН. Міністерство освіти і науки України рекомендує абітурієнтам приймати рішення писати заяву на контракт лише після того, як буде анульовано його рекомендація до зарахування на навчання за державним замовленням – не раніше 1 серпня 2016 року, передає УНН з посилання на прес – службу МОН.

“До МОН надходить багато звернень від абітурієнтів стосовно того, що приймальні комісії ВНЗ пропонують вступникам терміново, не очікуючи результатів конкурсу на держзамовлення, писати заяви на навчання на контракті. Немає жодних причин цього робити, конкурс на контракт проводитиметься пізніше, тому кожен встигне подати документи, якщо в абітурієнта взагалі виникне таке бажання” – сказала заступник міністра освіти і науки І.Совсун.

Також вона зазначила, що заяви на допуск до участі у конкурсі для вступу на навчання за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб – тобто на контракт – можна подати до 12 серпня - протягом 11 днів після оприлюднення списку рекомендованих до зарахування на бюджет. Список рекомендованих на навчання за бюджетні кошти буде доступний для всіх 1 серпня. Вже тоді кожен абітурієнт знатиме, чи проходить на бюджет.

З 1 по 5 серпня рекомендовані до зарахування повинні будуть принести оригінали своїх документів у виші, де вони отримали місце держзамовлення. В цьому році, якщо вступник не подасть вчасно оригінали своїх документів, бюджетне місце буде просто анульовано, а не переходитиме тому, хто не пройшов на бюджет раніше. Таким чином, після першого числа список зарахованих на бюджет не збільшиться, тому абітурієнти, що не пройшли, можуть не чекаючи вибирати університет для навчання на контракті.

Як повідомляв УНН, за словами Міністра освіти і науки Лілії Гриневич, половина цьогорічних вступників до ВНЗ зможуть навчатися на бюджеті

Джерело: УНН
Підписуйтесь на наш Telegram-канал аудіоновин та слухайте новини УНН щогодини
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...