Пʼятниця, 26 травня 2017 18:25

І.Марченко став фіналістом тенісного турніру в Іспанії

Ілля Марченко

КИЇВ. 30 липня. УНН. Український тенісист Ілля Марченко вийшов у фінал челленджера з призовим фондом у 64 тисячі євро "Open Castilla y Leon Villa de El Espinar", що проходить в Сеговії (Іспанія), передає УНН з посиланням на сайт турніру.

У півфінальному поєдинку із 8 номером посіву угорцем Мартоном Фучовичем, у першому сеті українцю (3 номер посіву) вистачило одного брейка для виграшу – 6:3. Натомість у другій партії нашому співвітчизнику довелося виграти два гейми на подачі угорця, котрий взяв один гейм І.Марченка – 6:4.

"Для мене це був хороший матч. Хоч і виникли труднощі, щоб довести його до перемоги, але останні розіграші ніколи не бувають легкими. Як би там не було, сьогодні я переміг і виграв вже досить багато матчів поспіль. Це здорово, тому що перемоги надають мені впевненості перед стартом Олімпійських Ігор в Ріо", - розповів І.Марченко.

Зазначається, що у другому півфіналі зіграють п'ятий сіяний Мірза Башич (Боснія і Герцеговина, АТР 160) і Лука Ванні (Італія, АТР 170).

Нагадаємо, що вихід у фінал вже гарантував І.Марченко оновлення особистого рекорду в рейтингу АТР. За підсумками тижня українець може зайняти як мінімум 64-й рядок, а в разі перемоги у фінальному поєдинку донеччанин підніметься на 59 позицію.

Як повідомляв УНН, на минулому тижні І.Марченко став чемпіоном змагань в Реканаті (Італія).