пʼятниця, 21 липня 2017 р.13:02

“Шахтар” вилетів із розіграшу Ліги чемпіонів

КИЇВ. 4 серпня. УНН. У матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів донецький “Шахтар” за підсумком серії пенальті поступився швейцарському “Янг Бойз”. Поєдинок проходив у Швейцарії на “Стад де Суїсс”, повідомляє УНН.

Перше взяття воріт донеччан відбулося на 54 хвилині — простріл низом з лівого флангу від Сулеймані замкнув Кубо. Через 6 хвилин японський нападник скористався помилкою у захисті “оранжево-чорних” і оформив дубль — 2:0. Наприкінці основного часу після удару Марлоса м’яч пройшов у кількох сантиметрах від стійки воріт швейцарців.

Таким чином зустріч перейшла в додаткові екстра-тайми, адже перша зустріч команд в Україні завершилася на користь “гірників” 2:0. Долю двоматчевого протистояння вирішувала серія пенальті в якій у донеччан не забили Фред і Ракицький — 2:3.

Нагадаємо, що 5 серпня відбудеться жеребкування стадії плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА. Серед нових команд додасться “Манчестер Сіті”, “Вільяреал”, “Боруссія” М, “Рома” і “Порту”.