субота, 21 жовтня 2017 р.10:49

“Ворскла” припинила виступи у Лізі Європи

КИЇВ. 4 серпня. УНН. За підсумками другого матчу третього кваліфікаційного етапу Ліги Європи полтавська “Ворскла” на власному стадіоні з рахунком 2:3 поступилася загребській “Локомотіві” та вибули із турніру, повідомляє УНН з посиланням на сайт полтавського колективу.

Вже на першій хвилині Петар Бочкай змусив Богдана Шуста виймати м’яч із сітки воріт. У дебюті другого тайму Діно Періч зрізав м’яча у власні ворота після прострілу Кобахідзе — 1:1. Недовго раділи трибуни, адже капітан команди — Фіоліч, у дотик, після прострілу, поклав м’яча прямо в кут воріт Шуста — 1:2.

Невдовзі в черговій контратаці “Локомотіва” отримала успіх — Періч забив третій гол. До кінця матчу полтавчанам вдалося
скоротити рахунок до мінімуму завдяки удару Чеснакова, але на більше господарів не вистачило попри облогу воріт хорватів в останні 15 хвилин зустрічі.

Таким чином, за підсумком двох поєдинків у раунд плей-офф пройшла “Локомотіва” — 3:2, 0:0.

Нагадаємо, що з групового етапу змагань стартуватиме луганська “Зоря”.