понеділок, 23 жовтня 2017 р.15:44

ФК “Олександрія” поступився “Хайдуку” і завершив виступи у Лізі Європи

КИЇВ. 5 серпня. УНН. Учасник третьої відбіркової стадії Ліги Європи від України ФК “Олександрія” зазнав другої поразки від хорватського “Хайдука” 1:3 і вилетів із розіграшу турніру, інформує УНН з посиланням на сайт української команди.

На стадіоні “Полюд” в Хорватії український колектив успішно розпочав поєдинок проти “Хайдука”. На 13 хвилині Роман Яремчук вивів Сергія Старенького віч-на-віч з голкіпером, який в один дотик відправив м’яч у дальній кут воріт.

Однак, надалі забивали виключно господарі — Ніжич (21 хвилина) і дубль Сушіча (52 пенальті, 56).

Нагадаємо, що перша баталія цих команд на території України завершилася перевагою хорватів 3:0, тому “Хайдук” став учасником плей-офф Ліги Європи.