середа, 26 липня 2017 р.17:16

Запорізький “Металург” здобув першу перемогу в професійній лізі

ЗАПОРІЖЖЯ-КИЇВ. 6 серпня. УНН. Відновлений футбольний клуб “Металург” вчора здобув першу свою перемогу у професійному футболі — матчі третього туру Другої Ліги проти хмельницького “Поділля”, повідомили УНН у прес-службі запорізького клубу.

На виїзді запоріжці перемогли господарів з рахунком 1:2. Всі м’ячі були забиті у другому таймі зустрічі. Спочатку, на 70-й хвилині, рахунок відкрив нападник “Металурга” Артем Каськов. Матч мав би і завершитись з мінімальною перевагою запоріжців.

Але, на другій додатковій хвилині, господарям вдалося зрівняти рахунок — м’яч у ворота Шовкуна забив Олексій Колесников.
Одразу ж, гості провели ще одну атаку, яка й принесла червоно-чорним переможний гол. На 93-й хвилині знов відзначився Каськов.

Нагадуємо, це перша перемога новоствореного “Металурга” у професійній лізі. До цього, у минулому сезоні, запорізький клуб перемагав у аматорському чемпіонаті, після якого одразу ж замахнувся на чемпіонат професійний.