Вівторок, 30 травня 2017 16:48

Гол Ж.Мораеса приніс “Динамо” перемогу над “Дніпром”

КИЇВ. 7 серпня. УНН. У матчі 3-го туру Ліги Парі-Матч чинний чемпіон країни київське “Динамо” на НСК “Олімпійський” перемогло “Дніпро” 1:0. Про це повідомляє прес-служба “Динамо”, передає УНН.

Уже в дебюті зустрічі тренер господарів був змушений проводити першу заміну. Домагой Віда двічі пішов в жорстке єдиноборство, після другого з яких залишив поле лише за допомогою лікарів. Місце досвідченого хорвата екстрено зайняв залучений з молодіжного складу Зураб Очігава.

Перший тайм “динамівці” записати в актив не могли. Команда Сергія Реброва переважно володіла м’ячем, але небезпечних моментів не створювала.

Перерва пішла на користь “біло-синім”. Команда стала грати більш зібрано та допускати менше невимушених помилок.

Кульмінація зустрічі наступила на 63-й хвилині. Дерліс Гонсалес подав з кутового, захисники “дніпрян” не розібралися з опікою і ніким не прикритий Жуніор Мораес з лінії воротарського головою переправив м’яч у самісінький кут.

Варто зазначити, що це четвертий забитий м’яч бразильця в трьох матчах нинішнього чемпіонату.

Нагадаємо, що клуб зі столиці продовжує йти без очкових втрат — 9 балів, у “дніпрян” 4 очки.

Склади колективів:

“Динамо”: Шовковський (к), Антунеш, Віда (Очігава, 18), Драгович, Морозюк, Рибалка, Сидорчук (Гармаш, 62), Буяльський, Гонсалес, Ярмоленко, Мораес (Корзун, 81).

“Дніпро”: Шеліхов, Адамюк (Кочергін, 46), Кравченко (к) (Когут, 87), Близниченко (Луньов, 87), Польовий, Вакулко, Чеберячко, Баланюк, Лучкевич, Сваток, Політило.