Вівторок, 23 травня 2017 22:23

"ПСЖ" четвертий сезон підряд став володарем Суперкубка Франції

КИЇВ. 7 серпня. УНН. "ПСЖ" з рахунком 4:1 розгромив "Ліон" та здобув шостий Суперкубок Франції у своїй історії. Поєдинок відбувся в Клатенбурзі (Австрія), передає УНН з посиланням на lequipe.

Парижани зробили акцент на контратаки, що принесло їм дивіденди у вигляді чотирьох голів. Перший відбувся на 9 хвилині, коли після подачі з лівого флангу Курзави, переправив м’яч у сітку Пасторе. Вже через 10 хвилин аргентинський півзахисник віддав гольову передачу на Лукаса, а новачок "Парі Сен-Жермен" Хатем Бен-Арфа встановив остаточний рахунок першого тайму – 3:0.

У другій 45-хвилинці команди обмінялися голами – на м’яч Курзави, "Ліон" відповів голом Толіссо.

"Поважаю "Ліон", але думаю, що ми провели дуже хороший матч, чинили тиск на суперника. Нам вдавалися швидкі атаки. Вважаю результат заслуженим", - заявив наставник переможців Унаї Емері.

Відзначимо, що У.Емері вже в першому офіційному матчі виборов трофей на чолі "ПСЖ".