Середа, 29 березня 2017 11:02

Баскетбольна збірна США стартувала в Ріо з розгромної перемоги над Китаєм

КИЇВ. 7 серпня. УНН. Зіркові баскетболісти Національної баскетбольної асоціації, що представляють збірну США, здобули першу перемогу на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро. Американці з різницею в 57 очок обіграли Китай в рамках поєдинку групи А, повідомляє УНН.

За підсумком першої чверті США вже встановили солідний відрив – 30:10 Найбільший вклад в цю перевагу зробили форварди Кармело Ентоні та Кевін Дюрант. У другій чверті американці створили чимало ефектних моментів – кілька слем-данків від Демара Дерозана та Деандре Джордана 59:30.

У наступні 20 хвилин матчу азійському колективу не вдалося чинити опір опонентам – 119:62.

Найрезультативнішими в США стали Дюрант 25 очок, Казінс 17 і Джордж 15, у Китая – Янлянь 25 очок.

Додамо, що К.Ентоні став першим гравцем в історії національної команди США, котрий взяв участь в чотирьох Олімпійських іграх. Раніше він виступав в Афінах-2004, Пекіні-2008 та Лондоні-2012, завоювавши дві "золоті" і одну бронзову медалі.

Як повідомляв УНН, баскетболіст К.Дюрант є найбільш оплачуваним спортсменом на Олімпійських іграх-2016.