Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 22 квітня 2018 08:28
9732

Кількість хворих із розладами психіки зросла у Запоріжжі

Кількість хворих із розладами психіки зросла у Запоріжжі

КИЇВ. 10 серпня. УНН. У Запоріжжі зросла кількість людей, які мають розлади психіки та поведінки. Про це свідчать дані департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації, повідомляє УНН.

Так, у 2013 році було зафіксовано 2459 особи, які мають психічні розлади, у 2014 році – 2396 осіб, у 2015 році – 2546 осіб. За І півріччя 2016 року таких хворих зафіксовано вже 1283.

Нагадаємо, регіону хотіли надати спецстатус через екологічне навантаження. У 2015 році було зафіксовано негативну динаміку збільшення обсягів викидів по основних забруднювачах області. Ускладнюють екологічну ситуації в області також небезпечні відходи – пульпи тетрахлориду титану, які зберігаються у м.Запоріжжі.

Психічні розлади у людей викликають такі небезпечні відходи як ртуть. Крім того, медики встановили прямий зв’язок між збільшенням кількості людей, що хворіють на алергію, бронхіальну астму, рак, і погіршенням екологічної ситуації в регіоні, зокрема, з наявністю таких відходів виробництва як хром, нікель, берилій, азбест, отрутохімікати, що є канцерогенами, тобто викликають ракові захворювання.

Як раніше повідомляв УНН, підприємства Запорізької області, які позиціонують себе як утилізатори небезпечних відходів, скидали отруйні речовини у кар’єри біля сел замість їх знешкодження.

“Вказані товариства ( “Екопост”, “Укрвторутилізація”, “Регіональний центр поводження з відходами”, ТОВ “НДІ “Укрекопроект”) всупереч напрямку своєї діяльності щодо забезпечення за допомогою наявних потужностей, відповідних площ та транспортних засобів збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації та знешкодження небезпечних відходів, перебуваючи у корупційних зв’язках з посадовими особами ТОВ "Екопост“, отримують від промислових підприємств та організацій всіх форм власності (в тому числі державних) м. Запоріжжя та Запорізької області небезпечні відходи різних класів небезпеки та уникаючи виконання умов договорів збирання, перевезення та зберігання для подальшої утилізації або видалення відходів, без проведення відповідних операцій, направлених на зменшення чи усунення небезпечності, не маючи відповідних дозволів та ліцензій здійснюють їх захоронення на території земельної ділянки площею 18,0 га, розташованої на території Степненської сільської ради Запорізького району Запорізької області”, - такі дані наведено слідчими Національної поліції.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...