Середа, 18 січня 2017 03:56

Баскетболісти Бразилії завдали мінімальної поразки Іспанії на Олімпіаді

КИЇВ. 10 серпня. УНН. У матчі другого туру групи В баскетбольних змагань на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро господарі турніру Бразилія вирвала перемогу у чемпіонів Європи Іспанії, повідомляє УНН.

Перша чверть пройшла при низьких швидкостях, що відзначилося на рахунку – 18:13 на користь господарів. До середини матчу іспанці зуміли вийти вперед, але на велику перерву команди пішли за переваги бразильців 34:31.

На початку вирішальної чверті господарі паркету зробили ривок 11:0, але останні хвилини пройшли у рівновазі і тільки добивання Маркіньйоса за 5 секунд до кінця матчу принесло Бразилії перемогу 66:65.

Персональна статистика: Бразилія – Уертас 11 очок + 7 передач + 4 підбирання, Маркіньйос 10 + 5 підбирань, Гарсія і Ліма по 9, Іспанія – Газоль 13 + 10 підбирань, Ллюль 11, Родрігез 10 + 5 передач.

Нагадаємо, що у першому турі групи В іспанці поступилися хорватам, а бразильці зазнали фіаско від литовців.