неділя, 22 жовтня 2017 р.01:17

Велосипедистка А.Соловей потрапила у топ-20 гонки на Олімпіаді

КИЇВ. 10 серпня. УНН. Українка Анна Соловей виступила у фінальному індивідуальному заїзді з роздільним стартом з велосипедного шосе на Олімпійських іграх в Бразилії, передає кореспондент УНН.

За медалі українській спортсменці не вдалося зачепитися. З часом в 48 хвилин і 3,35 секунди А.Соловей фінішувала 20-ю із 25 учасниць.

Золоту нагороду виборола 42-річна Крістін Армстронг із США, "срібло" і "бронза" дісталися представницям Росії та Нідерландів відповідно.

Варто відзначити, що 24-річна А.Соловей є срібною призеркою чемпіонату світу з велоспорту на шосе в індивідуальній гонці з роздільним стартом в Іспанії (2014) та чемпіонкою Європи в Чехії (2013).

Як повідомляв УНН, на стадії 1/8 фіналу Олімпійського турніру з тенісу в Ріо-де-Жанейро перша ракетка України Еліна Світоліна здобула перемогу над першою ракеткою світу та 14-разовою переможницею турнірів Великого Шолому американкою Сереною Вільямс.