Понеділок, 29 травня 2017 22:07

О.Омельчук не зумів кваліфікуватися у фінал ОІ-2016 у стрільбі з пістолета

Олег Омельчук

КИЇВ. 10 серпня. УНН. Українець Олег Омельчук припинив виступи на Олімпійських іграх в Бразилії зі стрільби з пістолета на дистанції 50 метрів, передає УНН з посиланням на сайт Олімпіади.

Український майстер спорту міжнародного класу показав 21 результат із 41 учасника, набравши 550 балів.

До виходу у фінал спортсмену не вистачило 6 балів, оскільки у фінальному етапі виступить 8 стрільців – двоє з Південної Кореї і Китаю та по одному з Росії, Тайваню, В'єтнаму і Словаччини.

Нагадаємо, О.Омельчук - неодноразовий переможець першостей та чемпіонатів України, чемпіон Європи та світу в командному заліку серед юніорів та учасник ХХІХ літніх Олімпійських ігор у Пекіні, на яких посів 4 місце.

Стрілець тричі вигравав етапи Кубка світу, ставав бронзовим призером чемпіонату Європи в особистому заліку 2001 року, а в кінці травня 2016-го здобув золоту нагороду на етапі Кубку світу з кульової стрільби в Мюнхені.