Пʼятниця, 15 грудня 2017 18:25

Двома іграми стартував Відкритий кубок Кременчука з хокею

КИЇВ. 12 серпня. УНН. На льодовій арені “Айсберг” у Кременчуці взяв старт перший хокейний турнір нового сезону — Відкритий кубок Кременчука, повідомляє УНН з посиланням на Федерацію хокею України.

Цього року участь у змаганні беруть чотири вітчизняні колективи: чемпіон України “Донбас”, бронзовий призер попереднього чемпіонату ХК “Кременчук”, п’ята команда минулої першості “Білий Барс” та новостворений криворізький “Кривбас”.

Першими на лід вийшли хокеїсти “Донбасу” та “Кривбасу”. Не зважаючи на різницю у статусі та досягненнях, матч вийшов дуже напруженим. Чинні чемпіони здобули перемогу лише у серії кидків для визначення переможця гри — 4:3.

Перша шайба у поєдинку була закинута вже на 14-й секунді. Відзначився російський легіонер криворіжців Олександр Селянін. В середині другої 20-хвилинки номінальні гості подвоїли свою перевагу, проте “Донбасу” вдалося переломили хід зустрічі і навіть вийти вперед. Шайба Кирила Білоусова дозволила команді Олександра Кулікова перевести гру в додатковий час. За додаткову 5-хвилинку закинутих шайб глядачі не побачили, а у серії булітів кращими виявились донеччани.

В іншому матчі ігрового дня господарі турніру — хокеїсти ХК “Кременчук”, переконливо переграли оновлений “Білий Барс” 7:1. У складі команди Дмитра Підгурського дубль на рахунку Сергія Кузьміка, який повернувся до команди після сезону в “Донбасі”. Чотири бали за результативність набрав ще один новачок кременчужан білоруський ветеран Максим Слиш. У складі підопічних Костянтина Буценка відзначився Максим Разумов.

Нагадаємо, що завтра “Донбас” проекзаменує “Білий Барс”, а “Кременчук” на турнірі поміряється силами із “Кривбасом”.