Неділя, 26 березня 2017 06:41

Футболісти "Дніпра" і "Ворскли" зіграли у нічию

КИЇВ. 13 серпня. УНН. В рамках другого дня четвертого туру української Прем'єр-ліги відбулося три поєдинки, серед яких "Дніпро" приймав полтавську "Ворсклу", передає УНН з посиланням на прес-служби клубів.

Команди відзначилися по голу у другій 45-хвилинці. Спочатку м’яч після подачі гравця “Дніпра” з кутового та удару влучив в руку, за що арбітр призначив 11-метровий удар, котрий реалізував Блізніченко (53 хв).

Однак, недовго господарі лідирували у рахунку. На 65 хвилині Бартуловіч пробив по воротах, обігравши захисника, а Хльобас результативно зіграв на добиванні — 1:1.

Повідомляється, що на матчі був присутній головний тренер збірної України Андрій Шевченко, а також колишній наставник збірної та “Дніпра” — Мирон Маркевич.

Нагадаємо, що наразі команди поділяють 4 і 5 місця маючи по 5 очок після 4-х зіграних турів.

Додамо також, в інших поєдинках туру “Олександрія” перед власними уболівальниками поступилася “Зорі” 0:1, а луцька “Волинь” вдома одержала першу перемогу у сезоні, обігравши мінімально “Зірку” 1:0.