Четвер, 30 березня 2017 06:39

Двоє українок завоювали путівку у півфінал з бігу на 800 метрів на Олімпіаді в Ріо

Наталія Лупу

КИЇВ. 17 серпня. УНН. Троє представниць України завершили кваліфікаційний забіг на відстані у 800 метрів в рамках легкоатлетичної програми ХХХІ Літніх Олімпійських ігор, передає УНН.

Наталія Лупу напряму завоювала путівку у півфінал, фінішувавши на другій позиції у забігу № "5" (1:59,91 с).

Наталія Прищепа хоч і не увійшла до топ-2 свого забігу, але за додатковими показниками з часом 1:59,8 також потрапила у півфінал.

Натомість Ольга Ляхова з показником 2:03,02 секунди припинила виступи у Ріо.

Нагадаємо, що Н.Прищепа є тріумфаторкою чемпіонату Європи з легкої атлетики в Амстердамі (2016) на дистанції 800 метрів, а Н.Лупу вигравала "золото" чемпіонату Європи в закритому приміщенні та ставала срібною призеркою чемпіонату світу (2012).

Як повідомляв УНН, український легкоатлет О.Касьянов стартував на Олімпіаді у багатоборстві.