Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 21 квітня 2018 20:44
Новини: Економіка
12984

О.Ярославського немає в реєстрі власників ХТЗ

КИЇВ. 18 серпня. УНН. Олександр Ярославський, який називає себе власником контрольного пакету акцій Харківського тракторного заводу, відсутній в реєстрах власників, повідомляє УНН.

Так, на сайті Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку опубліковано інформацію про власників більше 10% акцій ХТЗ станом на другий квартал 2016 року. Згідно з даними SMIDA, такими власниками є ТОВ “Бриз”, “АЛПОРТ ЕНТЕРПРАЙЗИЗ ЛІМІТЕД” (Віргінські острови), “КАЛВЕРТОН ІСТЕБЛІШМЕНТ ЛІМІТЕД) (Віргінські острови), “ГОЛДЕН ПРОПЕРТІ ЕНТЕРПРАЙЗЕЗ ЛІМІТЕД” (Віргінські острови).

У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань зазначено, що акціонери ХТЗ визначені в реєстрі.

На сайті самого Харківського тракторного заводу також немає інформації про новий склад акціонерів. Остання публічна інформація з цього приводу опублікована у річному звіті за 2015 рік. Відповідно до нього, акціями ХТЗ володіють ті ж самі: ТОВ “Бриз”, “АЛПОРТ ЕНТЕРПРАЙЗИЗ ЛІМІТЕД” (Віргінські острови), “КАЛВЕРТОН ІСТЕБЛІШМЕНТ ЛІМІТЕД) (Віргінські острови), “ГОЛДЕН ПРОПЕРТІ ЕНТЕРПРАЙЗЕЗ ЛІМІТЕД” (Віргінські острови).

Нагадаємо, у О.Ярославського переконують, що у квітні поточного року він придбав 62,44% акцій ХТЗ. Корпоративні права на частину акцій, що не підпадає під дію антимонопольного законодавства (24,9% від загального розміру пакета) знаходяться у власності DCH. Для належного оформлення решти акцій група DCH проводить передбачені законодавством юридичні дії.

Як раніше повідомляв УНН, Анитмонопольний комітет двічі відмовив О.Ярославського у концентрації контрольного пакету акцій ХТЗ. “До Комітету двічі надходили заяви про надання дозволу на концентрацію у вигляді придбання фізичною особою – громадянином України О.Ярославським ПАТ "Харківський тракторний завод" (м.Харків).

Ці заяви були повернуті без розгляду, оскільки вони не відповідали вимогам Положення про порядок подання заяв до Антимонопольного комітету України про попереднє отримання дозволу на концентрацію суб’єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Комітету від 19 лютого 2002 року №33-р та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за №284/6572, зі змінами.

Отже, станом на 11.08.2016 Антимонопольним комітетом не розглядались відповідні заяви про надання дозволу на зазначену концентрацію, та відповідно, не надавався дозвіл органів Комітету на зазначені дії”, - наголосили в АМКУ.

Також нагадаємо, контроль за фінансово-господарською діяльністю ХТЗ здійснюють росіяни.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...