Четвер, 19 січня 2017 22:09

Тринадцятий день у Ріо. Ще одне “золото” для України

КИЇВ. 18 черпня. УНН. У тринадцятий день на Олімпійських іграх український веслувальник Юрій Чебан приніс Україні другу золоту медаль, передає УНН.

Українка Юлія Ткач розпочала з перемоги виступи на Олімпійських іграх в Бразилії у вільній боротьбі вагової категорії 63 кг.

Естафетна збірна України з бігу у складі Олесі Повх, Єлизавети Бризгіної, Марії Рємєнь і Наталії Погребняк пробилася у фінал з четвертого місця.

Українка Ірина Геращенко з третьої спроби підкорила висоту 194 см, що дозволило їй продовжити боротьбу у фіналі.

Українські синхроністки посіли четверте місце у змаганнях технічних програм на Олімпійських іграх.

Завдяки другій золотій медалі “жовто-блакитних”, яку виборов Ю.Чебан у веслуванні на каное на 200 метрів, Україна піднялась на 21-е місце у медальному заліку Ігор.