Вівторок, 30 травня 2017 06:52

“Шахтар” мінімально переміг ФК “Істанбул” у матчі Ліги Європи

КИЇВ. 18 серпня. УНН. У першому матчі раунду плей-оф Ліги Європи донецький “Шахтар” на виїзді зустрівся з турецьким “Істанбул Башакшехір”. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу донеччан.

Від старту підопічні Паулу Фонсеки захопили територіальну перевагу. Першу нагоду відкрити рахунок мав на 21-й хвилині Марлос, який пробивав у порожній кут з району 11-метрової позначки, та на шляху м’яча постав захисник. Бразилець невдовзі реабілітувався, записавши до свого активу результативну передачу. 11-й номер подав із кутового на дальню штангу, де Ярослав Ракицький у дотик з льоту пробив по воротах турків. М’яч, зачепивши Чикалеші, опинився у сітці.

На 41-й хвилині “оранжево-чорні” забили ще. Тарас Степаненко зробив навіс із лівого флангу, а Віктор Коваленко результативно пробив головою. Що стосується суперника, то “Істанбул Башакшехір” мав лише один момент. На 37-й хвилині по воротах бив Чикалеші, але “гірників” урятував Андрій Пятов.

У другій 45-хвилинці донеччани надалі володіли ініціативою, проводивши позиційні атаки. Проте забили саме турки. На 55-й хвилині Ярослав Ракицький збив у штрафному Вішчу, й арбітр призначив пенальті. Капітан господарів Емре Белезоглу влучно й потужно відправив м’яч у верхній кут воріт А.Пятова.

Наприкінці “гірники” контролювали гру і мали шанс забити, але м’яч після удару Марлоса потрапив у штангу — 2:1.

Варто відзначити, що матч із турецьким “Істанбул” став для Я.Ракицького 250-м у футболці “Шахтаря”.

Нагадаємо, що поєдинок у відповідь відбудеться за тиждень у Львові.

Склад “Шахтаря”: Пятов, Срна (к), Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Тайсон (Нем, 80), Марлос, Коваленко (Малишев, 87), Феррейра (Едуардо, 71).