Вівторок, 24 січня 2017 17:40

Баскетболісти Іспанії вирвали перемогу в Австралії у матчі за олімпійську “бронзу”

КИЇВ. 22 серпня. УНН. Збірна Іспанії завоювала бронзові нагороди ХХХІ Літніх Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, обігравши мінімально національну команду Австралії, передає кореспондент УНН.

Першими очками у зустрічі відзначилися центрові колективів, котрі виступають в НБА — у австралійців Арон Бейнс (“Детройт Пістонс”), а у іспанців Пау Газоль (“Сан-Антоні Сперс”). Дует Газоль/Міротіч набрали по 8 очок і дозволили європейцям піти на першу перерву у ролі лідерів 23:17.

Друга десятихвилинка продовжилася за ініціативи іспанців (40:28), але в останні хвилини чверті австралійці здійснили ривок 10:0 та практично нивілювали відставання. На початку наступної чверті один із лідерів Австралії центровий Ендрю Богут завершив виступи через перебір фолів, однак матч і надалі проходив доволі рівно, про що й свідчить рахунок 67:64.

Зустріч до останньої секунди проходила в “баскетбольних гойдалках” і завдяки двом точним штрафним за 5 секунд до кінця часу від захисника Серхіо Родрігеса і втраті м’яча у вирішальній атаці австралійців — тріумфаторами гри стали іспанці 89:88.

Статистика: Іспанія — Газоль 31 очко + 11 підбирань, Міротіч 14 + 7 підбирань, Родрігес 11 + 5 передач, Фернандес 10,
Австралія — Міллс 30, Андерсен 15 + 5 підбирань, Брокхофф 13, Мотум 12 + 6 підбирань.

Відзначимо, що баскетбольна команда Австралії вперше в історії увійшла до числа топ-4 Олімпійських іграх.

Нагадаємо, що у Пекіні (2008 рік) та Лондоні (2012) Іспанія здобувала “срібні” медалі Олімпіад.