Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
вівторок, 17 жовтня 2017 р.10:04
Новини: Мультимедіа

Серію "Люди свободи" представили до Дня незалежності в Інституті національної пам'яті

Серію

КИЇВ. 24 серпня. УНН. До 25-ї річниці незалежності України Інститут національної пам’яті презентував проект "Люди Свободи", передає УНН.

До серії "Люди свободи" входять два десятки відеороликів про українських патріотів, видатних письменників, громадських діячів України. Зокрема, про Леся Курбаса, Євгена Коновальця, Агатангела Кримського, Василя Стуса та інших.

"Проект "Люди свободи" – це виставка та серія відеороликів, що розповідають про людей, які своєю працею та боротьбою в минулому столітті зробили можливим відновлення незалежності України", - зазначили в Інституті національної пам'яті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В.В’ятрович розповів про головні здобутки Незалежної України за 25 років

Зазначимо, Інститут національної пам’яті запропонував вважати 2016-й Роком Державності, виокремивши низку етапів та історичних подій, які привели до проголошення, а потім – відновлення Україною самостійності у ХХ столітті.

В основу концепції заходів до ювілею незалежності закладено ідею тяглості та спадкоємності тисячолітніх державотворчих традицій України. Розуміння того, що 24 серпня 1991 року насправді відбулося відновлення державної незалежності України.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...