Пʼятниця, 15 грудня 2017 16:31

Ф.Феррейра приніс "Шахтарю" перемогу над ФК "Сталь"

КИЇВ. 28 серпня. УНН. У шостому турі української Прем’єр-ліги донецький “Шахтар” в Дніпрі зустрівся з Кам’янською “Сталлю”, передає УНН з посиланням на прес-службу “гірників”.

Від стартових хвилин підопічні Паулу Фонсеки захопили перевагу. Вже в дебюті міг відзначитись Дентіньо, але його удар головою вийшов трохи неточним.

Вирівнявши гру, мали шанс відкрити рахунок і футболісти “Сталі”, однак Андрій Пятов після удару Деула врятував команду, перевівши м’яч на кутовий. Перед самим свистком на перерву небезпечно пробивав штрафний Ракицький, але м’яч не знайшов ціль.

Перевага “гірників” по перерві стала ще переконливішою. “Оранжево-чорні” закрили суперника на його половині поля й почали використовувати тактику ударів здалеку.

Результативною виявилась заміна Факундо Феррейри. Аргентинець цілком міг відкрити рахунок відразу після появи на полі, але не зумів відправити м’яч із близької дистанції крізь ніг захисників.

Утім вийшло відзначитись на 78-й хвилині. Срна виконав черговий навіс до штрафного господарів, і цього разу Феррейра був влучним, пробивши головою 1:0.

Отже, “Шахтар” переміг “Сталь” із мінімальним рахунком і став одноосібним лідером чемпіонату України (18 очок). В наступному турі “гірники” гратимуть з чинним чемпіоном України київським “Динамо”.

Додамо, що “Сталь” з 5-ма очками перебуває на 9й позицій у турнірній таблиці.