неділя, 24 вересня 2017 р.21:35

Семеро українців стартують в основній сітці турніру Великого шолому US Open

КИЇВ. 29 серпня. УНН. Семеро українських тенісистів стартують на змаганнях категорії Великого шолому – Відкритому чемпіонаті США-2016 (US Open), повідомляє УНН.

Єдиний сьогоднішній матч чоловічої основної сітки турніру за участі чоловіків проведе киянин Сергій Стаховський.

Суперником третьої ракетки України і 93-ї у світі стане португалець Гаштао Еліаш (61). Тенісисти проводили два матчі між собою і обидва вигравав С.Стаховський.

У жіночій сітці у першому колі найкращій тенісистці України Еліні Світоліній протистоятиме одна із переможниць кваліфай турніру Менді Мінелла з Люксембургу (110). Це буде перша очна зустріч спортсменок. В обох виконавиць більше 50 відсотків перемог цьогоріч.

Катерина Бондаренко (59) вступить у змагання протистоянням з Се Шувей (78) з Тайваню. До цього тенісистки проводили лише один поєдинок між собою – у 2006 році К.Бондаренко виграла матч в двох сетах 6:4, 6:4.

На Лесю Цуренко очікує гра із 21 сіяною турніру румункою Ірина-Камелією Бегу. В останньому особистому протистоянні важку перемогу в трьох сетах на кортах Вімблдону (2015 рік) здобула І.Бегу. Однак, до цього дві звитяги були в активі українки.

Відзначимо, що наступного дня Олександр Долгополов (57) зіграє з 13 ракеткою світу іспанцем Давидом Феррером, Ілля Марченко (63) із хорватом Іваном Додігом (74), а Катерина Козлова змагатиметься із 6-м світовим номером американкою Вінус Вільямс.

Як повідомляв УНН, Е.Світоліна вийшла у фінал тенісного турніру в Нью-Хейвені, де поступилася Агнешці Радванській з Польщі.