Пʼятниця, 26 травня 2017 07:39

Україна тріумфувала на чемпіонаті світу з ракетомодельного спорту у Львові

КИЇВ. 1 вересня. УНН. Команда України завоювала 12 медалей і перемогла в загальному медальному заліку на чемпіонаті світу з ракетомодельнму спорту, що відбувся у Львові, повідомляє УНН з посиланням на Спортивний комітет України.

Друге місце у загальнокомандному заліку посіла Болгарія. Сполучені Штати Америки замкнули чільну трійку.

Перемогу в індивідуальному турнірі серед дорослих здобув іспанець Жорді Роура.

Відзначимо, що Україну на чемпіонаті представили 29 спортсменів. Більше учасників привезли лише США та Китай (34 та 50 осіб відповідно). Крім того, суперниками українських спортсменів стали найсильніші конструктори Білорусі, Болгарії, Естонії, Великобританії, Італії, Канади, Латвії, Литви, Румунії, Сербії, Словенії, Чехії та Швейцарії. Загалом у ЧС-2016 взяли участь понад 300 спортсменів з 19 країн світу.

Нагадаємо, що це не вперше, коли Україна приймає офіційні змагання міжнародного рівня. За словами першого віце-президента Федерації ракетомодельного спорту України Михайла Рябоконя, у 2015 році на Львівщині успішно провели континентальну першість у цій дисципліні.