вівторок, 25 липня 2017 р.16:54

Збірна України перемогла Косово у матчі відбору на Євробаскет-2017

КИЇВ. 3 вересня. УНН. У другому поєдинку кваліфікаційного етапу Євробаскету-2017 збірна України на виїзді перемогла Косово у групі Е з результатом 70:63, передає кореспондент УНН.

У перші 10 хвилин матчу команди не могли відірватися у рахунку — 17:17. Натуралізований лідер Косово важкий форвард Джастін Доеллман повів свій колектив за собою, відзначившись 9 очками, найнебезпечнішим у “синьо-жовтих” був центровий В’ячеслав Кравцов — 5 балів. Початок другої чверті ознаменувався ефектним слем-данком Максима Корнієнка. Прохід Олександра Липового, котрий завершився закинутим м’ячем із фолом та триочковий від Дениса Лукашова дозволили вийти на три очки вперед українцям — 30:27.

На велику перерву Косово пішло у ранзі лідера 34:32. “Жовто-блакитні” на початку наступного ігрового відрізку почали демонструвати статус фаворита у зустрічі, зробивши ривок 10:0, але після цього господарі відповіли своїми влучаннями — 42:41.

Два підряд влучних дальніх спроб принесли господарям нічию після трьох четвертей 52:52. До кінця баталії жоден із колективів не міг відірватися у рахунку, але кінцівка протистояння завершилася на користь України.

Індивідуальна статистика:

Україна — Корнієнко 20 + 4 підбирання, Кравцов 12 + 5 підбирань, Конєв 10, Липовий 10 + 5 передач.
Косово — Доеллман 20, Беріша 11.

Відзначимо, що в іншому поєдинку групи Е Словенія в гостях обіграла Болгарію 83:78.

Нагадаємо, що у першому матчі відбору українці в Києві перемогли болгар 79:69.