Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
четвер, 19 жовтня 2017 р.22:25
Новини: Політика

Голова комітету ВРУ з прав людини закликав забезпечити належне фінансування переселенцям на 2017 рік

Голова комітету ВРУ з прав людини закликав забезпечити належне фінансування переселенцям на 2017 рік

КИЇВ. 5 вересня. УНН. Голова Комітету Верховної Ради України з прав людини Григорій Немиря закликав забезпечити належне фінансування потреб внутрішньо переміщених осіб у Бюджеті України на 2017, бо наразі ситуація з ВПО в Україні стала погіршуватися, передає УНН з посиланням на повідомлення в Facebook комітету Верховної Ради України з прав людини.

"Зараз найбільш вразлива категорія населення України - вимушені переселенці, яких наразі майже два мільйони. Наш обов'язок забезпечити виконання їхніх прав і обов'язків. Необхідно передбачити фінансування потреб цієї категорії громадян у Бюджеті України на 2017 рік. Мова йде не лише про соціальні виплати, а й про надання житла",- сказав він під час засідання Погоджувальної Ради керівництва парламенту.

За словами Григорія Немирі, ситуація з вимушеними переселенцями не тільки не вирішується, а й погіршується.

"Так вважають не лише переселенці, а й наші міжнародні партнери",- зауважив він.

Голова Комітету нагадав, що згідно з останнім глобальним звітом стосовно вимушених переселенців Україна посідає четверте місце у світі за кількістю внутрішньо переміщених осіб після Сирії, Іраку та Йемену.

Як повідомляв УНН, з 1 по 9 вересня спеціальний доповідач ООН з питання про права внутрішньо переміщених осіб Чалока Беяні відвідає Україну.

Джерело: УНН
Відео
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...