Вівторок, 23 травня 2017 20:07

Збірна України зіграла унічию з Ісландією

КИЇВ. 5 вересня. УНН. Збірна України у першому матчі відбіркового етапу чемпіонату світу-2018 при порожніх трибунах НСК “Олімпійський” звела поєдинок із Ісландією в нічию 1:1, передає УНН.

На 6 хвилині зустрічі рахунок був відкритий гостями. Нападник німецького “Аусбурга” Альфред Фіннбогасон скористався передачею низом у штрафний майданчик по центру, адже захист “жовто-блакитних” помилився у цьому випадку, та з другої спроби відправив м’яч у сітку воріт.

Перед перервою українці зуміли відновити паритет — наддальній удар Ракицького перед собою відбив воротар Халдорсон, але Андрій Ярмоленко в ефектному стилі оформив гол на добиванні — 1:1.

На 82 хвилині за фол ісландців на Богданові Бутко рефері призначив пенальті, однак Євген Коноплянка потрапив із 11-метрової позначки у стійку воріт.

Склад України: Пятов, Бутко, Соболь, Кучер, Степаненко, Ярмоленко, Коноплянка, Сидорчук (Зозуля, 63), Коваленко, Ракицький, Зінченко (Шахов, 90).

Відзначимо, що в інших іграх групи І також зафіксовані дві нічиї 1:1 у грі Хорватія — Туреччина і 1:1 — Фінляндія — Косово.

Нагадаємо, що у другому турі групи І Україна в гостях зустрінеться 6-го жовтня із Туреччиною.