Неділя, 22 січня 2017 00:09

Молодіжна збірна України розгромила команду Шотландії

КИЇВ. 6 вересня. УНН. Молодіжна збірна України U-21 на чолі Олександра Головка здобула другу поспіль перемогу у відбірковому турнірі Євро-2017. На “Оболонь-Арені” “синьо-жовті” впевнено перемоги молодіжну збірну Шотландії — 4:0, передає УНН з посиланням на ФФУ.

Українцям вдалося витримати натиск шотландців, а потім і відкрити рахунок — Андрій Блізніченко з лінії карного майданчику пробив влучно. Скориставшись перевагою у рахунку, підопічні Олександра Головка почали більш активно діяти в атаці.

Другу половину зустрічі шотландці розпочали дуже активно, вже у стартові п’ять хвилин двічі спробувавши вразити ворота Підківки дальніми ударами. Правда, у ціль жоден із “пострілів” не влучив.

Гра пішла на зустрічних курсах, небезпечні епізоди виникали поблизу воріт обох команд, але забили українці. На 69-й хвилині Артем Беседін, змістившись із флангу до центру, здорово пробив з-за межу карного майданчика точно у дальній кут — 2:0.

Згодом, швидко ввівши м’яч у гру, українці відзначились у третє — Вакулко віддав передачу на Беседіна, а Артем п’ятою переправив м’яч у сітку, оформивши дубль.

На цьому небезпечні моменти у матчі не закінчилися. Кілька разів довелося вступати у гру Підківці, непогано пробивав, розібравшись із захисниками Мишньов. А забити українцям вдалося з пенальті після фолу Суттара — вже у компенсований арбітром час Андрій Борячук відмінно виконав удар “з точки”, технічно перегравши голкіпера гостей.

“Я навіть не чекав, що рахунок буде таким розгромним. Я готувався до жорсткої гри. Команда знайшла сили і грамотно зіграла у другому таймі, спрацювала ротація”, — наголосив О.Головко.

Нагадаємо, що дві перемоги, п’ять забитих м’ячів та жодного пропущеного, шість набраних очок та вихід на четверту сходинку в турнірній таблиці — такі показники української “молодіжки” у вересневому мікроциклі.

Додамо також, свій наступний поєдинок у рамках відбіркового турніру Євро-2017 “синьо-жовті” проведуть вже у жовтні — суперником українців буде команда Північної Ірландії.