Вівторок, 17 січня 2017 11:05

Скарбничка збірної України поповнилася шостою нагородою на Паралімпіаді

КИЇВ. 9 вересня. УНН. Двоє українок виступили у фінальному запливі класу 6 на спині (100 метрів) на Паралімпійських іграх, що проходять в Ріо-де-Жанейро, передає УНН з посиланням на сайт турніру.

Оксана Хруль прийшла до фінішу третьою та виборола “бронзу” з показником 1:26,82 секунди. За крок до медалі зупинилася інша українка Єлизавета Мерещенко — 1:28,99.

Повідомляється, що тріумфаторками стали китаянки Сонг Лінлін та Лу Донг.

Таким чином, за сумою здобутих медалей 15-х Паралімпійських ігор Україна (6 “бронз”) наразі поступається лише Китаю, на рахунку яких вже більше 10 нагород.

Нагадаємо, що Україна представлена рекордною кількістю спортсменів на Іграх у Бразилії — 172 учасники, які ведуть боротьбу у 15 видах спорту.

Раніше призерами Ігор в Ріо стали Роман Данилюк у штовханні ядра та стрибун в довжину Руслан Катишев, дзюдоїсти Юлія Галінська та Давид Хорава і плавець Ярослав Семененко.