Вівторок, 17 січня 2017 13:31

Четверо українських плавців пройшли у фінали Ігор в Ріо

КИЇВ. 9 вересня. УНН. У другий змагальний день Паралімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро відбулися кілька кваліфікаційних запливів, де взяли участь уродженці України, повідомляє УНН.

На 50-метрівці вільним стилем (клас спортсменів S7) чемпіон Паралімпійських ігор-2016 Євгеній Богодайко фінішував у своєму запливі 2-м, показавши час 29,24 секунди, що дозволило українцю пройти у фінал.

На дистанції 100 метрів на спині (клас S2) відразу троє українців успішно подолали відбірковий раунд – Сергій Паламарчук з 2-м загальним часом 1:51,23 с, Євген Панібратець 5-м (2:10,47) і Роман Бондаренко 6-й (2:14,94).

Таким чином у вечірній програмі Ігор четверо українців поведуть боротьбу за нагороди Паралімпіади-2016.

Нагадаємо, що Є.Богодайко наразі єдиний українець, котрий відзначився "золотом" на Паралімпійських іграх в Бразилії (100 метрів).