четвер, 19 жовтня 2017 р.22:01

"Шахтар" і "Динамо" зіграли унічию 1:1

КИЇВ. 9 вересня. УНН. В стартовому матчі 7-го туру Ліги Парі-Матч в українському дербі у Харкові зустрілися номінальний господар донецький “Шахтар” та київське “Динамо”, передає УНН.

За підсумком першої половини “гірники” мали невелику перевагу у володінні м’ячем, але припустилися помилки у власному карному майданчику. На 24 хвилині Євгена Макаренко збив у карній зоні Дарійо Срна, за що арбітр Абдула призначив пенальті. Олег Гусєв реалізував 11-метровий — 0:1.

За 15 хвилин до завершення зустрічі подача з флангу правого оборонця Богдана Бутка обернулася для киян пропущеним голом від Дентінью — 1:1.

Нагадаємо, що на рахунку “гірників” після 7 турів 19 очок в активі — 1 місце турнірної таблиці, а “біло-сині” мають 16 пунктів — 2-га сходинка.