Пʼятниця, 20 січня 2017 03:57

Україна виборола ще три медалі з плавання на Паралімпіаді-2016

КИЇВ. 10 вересня. УНН. На фінальних запливах плавального паралімпійського турніру українські спортсмени здобули повний комплект нагород, передає УНН.

На 50 метрах вільним стилем серед чоловіків класу S10 золотий час показав українець Максим Крипак 23,33 секунди, у цій же дисципліні Деніс Дубров з показником 23,75 с посів третє місце — “бронза”.

Натомість Оксана Хруль на дистанції 50 метрів батерфляєм (клас S6) прийшла до фінішу другою з часом 36,45 та виборола срібну нагороду.

Нагадаємо, що для Д.Дуброва і О.Хруль це вже друга виграна медаль на Паралімпійських змаганнях у Бразилії.

Додамо, що в активі збірної України вже 23 медалі — 5 “золотих”, 6 “срібних” та 12 бронзових призів.

Нагадаємо, що за “золото” Паралімпіади кожен із українців отримає винагороду у вигляді 40 тис. дол., за “срібло” по 26 тис. дол. і за бронзову нагороду 18 тис. дол.