Середа, 24 травня 2017 15:24

Україна одержала сьому золоту нагороду на Іграх в Ріо

КИЇВ. 10 вересня. УНН. Плавчиня Катерина Істоміна принесла Україні сьому золоту медаль на Літніх Паралімпійських іграх в Бразилії, передає УНН.

Українка фінішувала з першим часом (1:09,04) на дистанції 50 метрів батерфляєм у класі спортсменок S8.

Крім того, цей результат К.Істоміної виявився рекордом в історії Літніх Паралімпійських ігор.

Відзначимо, що володаркою “срібла” стала великобританка Стефані Слатер, а бронзовою призеркою опинилася американка Джессіка Лонг.

Для “синьо-жовтої” збірної це вже 25 медаль Паралімпіади-2016. У командному заліку українці поступаються лише Великій Британії та Китаю.

Нагадаємо, що на минулих Паралімпійських іграх в Лондоні (2012 рік) збірна України завоювала 88 нагород — 32 “золоті”, 24 “срібні” та 28 “бронзових”. “Жовто-блакитні” посіли в підсумку 4-е загальнокомандне місце.