понеділок, 23 жовтня 2017 р.22:40

Збірна України на виїзді перемогла Болгарію у кваліфікації до Євробаскету-2017

КИЇВ. 10 вересня. УНН. У матчі четвертого туру кваліфікаційного турніру до Євробаскету-2017 збірна України в гостях обіграла Болгарію 72:67, повідомляє кореспондент УНН.

З початку поєдинку болгари захопили ініціативу та переважали довгий час "жовто-блакитних" у рахунку на невеликій дистанції в 3-6 очок. Однак, ривок наприкінці першої половини 7:0 дозволив піти на велику перерву українцям у ролі лідера 35:29.

Підопічним Євгена Мурзіна вдалося успішно розпочати третю чверть і повести у рахунку 44:31. Така перевага тривала до середини заключної чверті, але після трьох точних дальніх влучань господарів паркету скоротили відставання до трьох балів 61:58. В кінцівці зустрічі болгари знаходилися поблизу наших баскетболістів, однак зробили ряд промахів – 67:72.

Персональна статистика: Україна – Кравцов 18 + 4 підбирання, Лукашов 14 + 6 підбирань, Бобров 13 + 10 підбирань.

Болгарія – Вєзєнков 19, Бост 12.

Відзначимо, що українці мають 3 перемоги і 1 поразку у групі Е. У Словенії 3 перемоги, але ще матч у запасі із Косово. У Болгарії 1 виграш при 3-х поразках.

Як повідомляв УНН, у стартовому поєдинку відбіркового раунду "жовто-блакитні" у Києві перемогли Болгарію 79:69.