Четвер, 30 березня 2017 22:30

"Наполі" розгромив "Палермо" перед матчем із "Динамо" в Лізі чемпіонів

КИЇВ. 11 вересня. УНН. У третьому турі італійської Серії А найближчий суперник київського "Динамо" в Лізі чемпіонів "Наполі" обіграв на виїзді з великим рахунком "Палермо" - 3:0, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу "біло-синіх".

Зустріч пройшла з великою перевагою гостей – "Наполі", хоча схилити чашу терезів на свою сторону їм вдалося лише у другому таймі зустрічі. Ударним для команди Мауріціо Саррі став початок, коли на 47-й хвилині Марек Гамшик скористався передачею Фаузі Гулама, а через чотири хвилини Лоренцо Інсіньє перетворив у гол Хосе Кальєхон. Іспанець на 65-й хвилині гри встановив остаточний підсумок, завдяки Петру Зеліньські, що забезпечив його точною передачею.

Стартовий склад "Наполі": Рейна – Гулам, Кулібалі, Альбіоль, Маджо, Гамшик, Жоржиньо, Зеліньські, Інсіньє, Мілік, Кальєхон.

Нагадаємо, що українсько-італійське протистояння відбудеться у Києві 13 вересня.