Четвер, 23 березня 2017 01:04

Український фехтувальник виграв груповий етап Паралімпійських ігор

КИЇВ. 12 вересня. УНН. На Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро в п’ятий змагальний день стартував турнір у фехтуванні серед спортсменів на візках, повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.

33-річний українець Антон Дацко в індивідуальному розряді у фехтуванні на шаблях категорії В здобув перше місце у групі В.

Наш спортсмен виграв в очних протистояннях у опонентів з Франції 5:0, Італії 5:1, США 5:1, але поступився польському спортсмену 4:5.

Таким чином українець вийшов у чвертьфінал Паралімпіади з першого місця.

Варто відзначити, що пізніше у боротьбу вступлять ще двоє українців – Вадим Цедрик та Андрій Демчук.

Нагадаємо, що на Паралімпійських іграх у Лондоні А.Дацко став срібним призером у фехтуванні на рапірі.

Як повідомляв УНН, Україна закріпилась на третьому місці у медальному заліку Паралімпіади.