Пʼятниця, 24 березня 2017 12:01

О.Свідерська виборола "срібло" у плаванні на Паралімпійському турнірі в Бразилії

КИЇВ. 13 вересня. УНН. На Паралімпіаді в Ріо-де-Женейро, що тривають з 7-го вересня, українська дружина виграла чергову срібну медаль, повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.

У комплексному плаванні серед жінок на 150 м (без батерфляю) представниця України у класі SM4 Ольга Свідерська фінішувала між двома китайськими спортсменками на 2-й сходинці. Показник 2:54,14 секунди приніс їй срібну нагороду.

Варто відзначити, що у запливі приймала участь й ще одна представниця “жовто-блакитної” команди Марія Лафіна, котра завершила змагання на 6-му щаблі.

Примітно, що О.Свідерська раніше здобувала “бронзу” Ігор-2016, а також привозила до України два “срібла” з Паралімпіади у Лондоні-2012.

Нагадаємо, що на 6-х Літніх Паралімпійських іграх беруть участь 4350 атлетів з понад 170 країн — членів Міжнародного паралімпійського комітету.