пʼятниця, 21 липня 2017 р.23:24

Футболісти збірної України перемогли Бразилію і вийшли у півфінал Паралімпіади

КИЇВ. 13 вересня. УНН. Паралімпійська збірна України з футболу продовжила виграшну серію на турнірі в Ріо-де-Жанейро, обігравши в останньому матчі групового раунду господарів змагань Бразилію 2:1, повідомляє кореспондент УНН.

На 7 хвилині зустрічі рахунок був відкритий. Атака українців завершилася прострілом, після якого Красильников наніс влучний удар під поперечку воріт господарів турніру.

У середині тайму воротар “селесао” врятував свою збірну, не давши відзначитись українцям ще одного разу після контратаки.

Бразилійці відповіли небезпечним штрафним ударом на який зреагував голкіпер Костянтин Симашко. В кінцівці першої половини матчу (тайм −30 хвилин) “синьо-жовті” подвоїли перевагу — Едгар Каграманян результативно завершив швидкий випад.

У другій 30-хвилинці українці віддали ініціативу супернику, але при цьому надійно відіграли у захисті до 59 хвилини, коли воротар українців помилився і пропустив один м’яч. Проте двобій у підсумку завершився на користь України 2:1.

Відзначимо, що це третя перемога “жовто-блакитних”, що допомогло українцям посісти перше місце у групі А.

Додамо, що у півфіналі наші співвітчизники зіграють із другим колективом квартету В — Нідерландами.