Субота, 01 жовтня 2016 18:27

Збірна України розгромила Косово у відборі до Євробаскету-2017

КИЇВ. 15 вересня. УНН. Збірна України здобула перемогу в матчі п’ятого туру кваліфікації Євробаскету-2017, здолавши на нейтральному майданчику в Вільнюсі, команду Косово з результатом 100:61. Про це повідомляє УНН з посиланням на ФБУ.

Тренерський штаб української збірної зробив деякі зміни у стартовому складі, випустивши в старті Рябчука і Корнієнка, разом з Лукашовим, Конєвим і Фесенко, які стабільно виходили з перших хвилин у попередніх поєдинках.

Зміни в старті не завадили команді зробити впевнений ривок в дебюті поєдинку, маючи солідну перевагу на підбираннях. За весь період колектив з Косово зібрав всього 2 підбирання при 17 виграних відскоках збірної України. При цьому підопічні Мурзіна з високим відсотком атакували з гри, реалізувавши 70 відсотків кидків із середньої і 67 відсотків з дальньої дистанції, що на додачу до злагодженої гри в обороні забезпечило “жовто-блакитним” перемогу в стартовому періоді — 30:11.

Після великої перерви збірна України грала в своє задоволення поступово нарощуючи перевагу, зробивши її непристойною — 47 очок гандикапу після третього періоду.

Таким чином аутсайдер групи Е не зумів нав’язати боротьбу збірній України, яка виграла матч п’ятого туру кваліфікації ЄвроБаскету-2017, здобувши свою четверту перемогу у відборі — 100:61.

Персональна статистика: Мішула 21 очко, Кравцов 16 + 12 підбирань, Бобров 16, Фесенко 16, Корнієнко 12 + 8 підбирань.

Нагадаємо, що заключний поєдинок Україна проведе 17-го вересня у київському “Палаці спорту”, де у вирішальному матчі за перше місце в групі зіграє з лідером квартету збірною Словенії, яка в 5-му турі обіграла Болгарію 85:63.