Понеділок, 05 грудня 2016 10:29

Український плавець С.Кліпперт здобув золоту медаль Ігор в Ріо

КИЇВ. 15 вересня. УНН. У плавальному комплексі в Ріо-де-Жанейро скарбничка збірної України поповнилася черговою золотою нагородою, передає УНН.

27-річний Сергій Кліпперт на фініші 100-метрівки на спині у класі S12 з результатом 59,77 секунди обігнав на фініші азербайджанця Салея (1:00,91) та американця Такера Дюпрі (1:01,04), котрі відповідно отримали “срібну” і бронзову медалі.

Примітно, що для С.Кліпперта це перша нагорода Ігор в Ріо. Свої виступи на Паралімпіадах спортсмен розпочав ще 2004 року в Афінах, де став двократним чемпіоном в двох естафетах і загалом виборов 10 медалей протягом останніх трьох Паралімпійських ігор.

Нагадаємо, що у програмі Паралімпіади-2016 представлені академічне веслування, баскетбол сидячи, бочче, велоспорт, верхова їзда, волейбол сидячи, голбол, дзюдо, легка атлетика, настільний теніс, вітрильний спорт, пауерліфтинг, плавання, регбі сидячи, стрільба, стрільба з лука, теніс сидячи, фехтування на візках, футбол (по п’ять чоловік), футбол (по сім осіб). Крім того, в програму Ігор вперше включені змагання з веслування на байдарках і каное, а також з триатлону.