Неділя, 04 грудня 2016 16:15

Збірна України здобула першу перемогу на чемпіонаті світу з футзалу

КИЇВ. 15 вересня. УНН. Національна збірна України з футзалу здобула перемогу в матчі другого туру групового етапу чемпіонату світу 2016 року, обігравши команду Мозамбіка з рахунком 4:2. Про це повідомляє УНН з посиланням на Асоціацію футзалу України.

Вже на 8-й хвилині зустрічі українці зробили значний заділ – завдяки голам Олександра Сорокіна та Михайла Грицини рахунок став 2:0. Однак, суперник не здався і зумів вирівняти ситуацію на табло до перерви – 2:2.

Зусиллями Дениса Овсяннікова "жовто-блакитні" знову вийшли вперед, але згодом Мозамбік створив кілька гострих моментів, крім того капітан України Євген Іваняк покинув паркет після отриманої червоної картки. Проте гол в пусті ворота Сергія Коваля зняв усі питання про переможця поєдинку – 4:2.

Україна: Іваняк, Литвиненко – Бондар, Білоцерківець, Д. Сорокін, О. Сорокін – Валенко, М. Грицина, Н. Грицина, Коваль – Овсянніков, Журба, Борсук.

Нагадаємо, що у матчі третього туру Україна зустрінеться зі збірною Австралії. Цей поєдинок відбудеться в ніч з 17 на 18 вересня опівночі.
Як повідомляв УНН, у першому турі ЧС наші співвітчизники поступилися Бразилії 1:3.